رویه ارسال کالا

فروشگاه آنلاین زمزیران با شرایط ارسال سفارش سریع و مطمئن در محل شما، لذت خرید متفاوتی را برایتان به وجود می آورد، هدف ما رضایت شما از یک خرید مطمئن و لذت بخش است، رویه های ارسال سفارش در زمزیران بر همین اساس تدوین شده است:

*در روزهای عادی: سفارشاتی که تا قبل از ساعت 11 ظهر روزهای عادی ثبت شوند، امکان ثبت و ارسال سفارش در همان روز وجود دارد و سفارشاتی که بعد از ساعت 11 ثبت شوند، از روز بعد ارسال خواهند شد.

*روزهای تعطیل : امکان خرید در همه روزهای سال و در طول شبانه روز فراهم است، فقط رویه ارسال کالا در روزهای تعطیلی رسمی کشور و پنج شنبه ها امکان پذیر نیست و در اولین روز بعد از تعطیلات انجام خواهد شد.

*در شرایط ویژه، مناسبتها و ماه های پر ازدحام مانند اسفند ماه، زمان ارسال سفارش بر حسب روش ارسال، محل دریافت کالا و … متفاوت خواهد بود.

رویه ارسال کالا بر اساس زمان

*پس از مراحل پردازش و تحویل کالا به شرکت حمل و نقل (پست، تیپاکس، چاپار، باربری و …) زمان تقریبی سفارشات بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد تحویل کالا ممکن است بین 3 الی 5 روز زمانبر باشد.

*در نظر داشته باشید هزینه ارسال کالا بر اساس وزن مرسوله و مقصد سفارش کالا می تواند متغیر باشد.

نحوه ارسال کالاهای سنگین

(یخچال فریزر، ساید بای ساید، اجاق گاز، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، کولر آبی، کولر گازی، میز تلویزیون)

لطفا به موارد زیر دقت داشته باشید:

شرکت حمل و نقل تنها مسئول تحویل سفارش است و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور لازم است خریدار با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرد. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.
*  روش باربری تنها ویژه کالاهای بزرگ است و در صورت انتخاب برای سایر کالاها، روش ارسال تغییر پیدا خواهد کرد و حداقل 2 روز تحویل سفارش را به تعویق خواهد انداخت.

دسته بندی محصولات