درباره ما

در سالیان اخیر همزمان با پیشرفت های فزاینده تکنولوژی های اطلاعاتی و ارتباطاتی، بسیاری از تعاملات در دنیای واقعی به جهانی مجازی انتقال یافته است، که بسیاری از محدویت های جغرافیایی و زمانی در دنیای فیزیکی را از میان برداشته است. یکی از دغدغه‌های همیشگی بشر تهیه مایحتاج زندگی است. جدا از بحث پول، مساله «کجا؟ و چگونه؟» مطرح است که برادران محمدی برای این دغدغه شما، و تامین نیاز مهم زندگی، راهکاری مناسب را ارائه داده اند.

در این راستا برادران محمد با ابتکار عمل در عرضه لوازم خانگی، فروشگاه آنلاین زمزیران را تاسیس کردند و در مدت زمان کمی با بهره گیری از کارمندان توانمند و با تلفیقی زیبا و کم نظیر از علم و تجربه فراتر از حد انتظار ظاهر شده و با ارتقاء خدمات خود همواره سعی برآن داشته  اند تا علاوه بر جلب رضایت مشتریان، برای افراد بیشتری اشتغال زایی کنند و در این راستا بیش از 25 نفر پرسنل بر روی سایت زمزیران آماده ارائه خدمات به شما بزرگواران هستند.

فروشگاه آنلاین زمزیران همواره هدف خود را بر اساس رضایت مندی مشتریان پایه گذاری کرده است. و سیاست کاری و چشم انداز شرکت خود را بر این پایه بنا نهاده است و تمام سعی و تلاش مدیریت و پرسنل زمزیران تامین نیازهای اساسی زندگی شما کاربران بزرگوار است. این تامین در زمزیران به گونه ای برنامه ریزی شده است که هدف آن بیشتر رفع نیازهای اساسی مشتریان با هزینه کم و کیفیت بالا می باشد. و مدیریت فروشگاه آنلاین زمزیران با حمایت از تولید ملی و در نظر گرفتن شرایط اقتصادی موجود، کالاهای ایرانی را با کیفیتی عالی و قیمت مناسب در فروشگاه خود عرضه کرده و در کنار کالاهای ایرانی، کالاهایی با برندهای مشهور و نامی را نیز عرضه کرده است تا قدرت انتخاب را به مشتریان بزرگوار بدهد و مقایسه و سبک سنگین کردن ویژگی ها اجناس را برای کاربران راحتتر کرده باشد.

تیم پشتیبانی و کارکنان زمزیران
دسته بندی محصولات