کولر آبی سلولزی انرژی مدل EC 0700

6 ماه پیش
ویدیو فروشگاه زمزیران

راهنمای خرید کولر آبی سلولزی انرژی مدل EC 0700

استفاده از پد سلولزی به جای پوشال در کولر آبی سلولزی انرژی مدل EC 0700، بدلیل خاصیت جذب بیشتر آب در پد سلولزی بجای پوشال و همچنین قرارگیری لایه های منظم، موج دار و یکنواخت سلولز در کنار هم، توزیع یکنواخت آب بر روی پد سلولزی و در نتیجه وجود بیشترین سطح تماس موثر بین هوای عبوری و سطح مرطوب پد سلولزی، باعث ایجاد خنکی بیشتر و عدم انتقال ذرات معلق هوا و باکتری ها به داخل کانال کولر می شود.

بنابراین کولر آبی سلولزی انرژی مدل EC 0700، انتخابی مناسب و کاملا اقتصادی برای تأمین هوای خنک در فصل گرمای سال به شمار می رود.

مزایای کولر آبی سلولزی انرژی مدل EC 0700 

  • تأمین ۳۰ درصد خنکی بیشتر نسبت به کولرهای آبی معمولی
  • عمر طولانی تر پدهای سلولزی نسبت به پوشال
  • نصب آسان و هزینه کم بهره برداری و نگهداری
  • کنترل ترموستات و کنترل ایمنی RCCB
  • سقف شیب دار جهت جلوگیری از تجمع آب برف و باران روی سقف کولر و نیز بسته بندی مناسب آن
  • راندمان تبخیر بالای ۸۰ درصد
  • ثابت ماندن خنکی در طول فصل بدلیل دوام و ثبات عملکرد پد سلولزی

طریقه تعیین ظرفیت کولرهای آبی سلولزی انرژی

  • همچنین برای واحدهای آپارتمانی که در بالاترین طبقه ساختمان باشند و سقف آنها مستقیما در معرض تابش نور شدید و گرم آفتاب تابستان قرار دارند، به شرط اجرای صحیحی کانال های کولر تا متراژ ۵۰ مترمربع از کولر آبی EC 0350 انرژی و برای آپارتمانهای تا متراژ 70 مترمربع از مدل EC 0550 انرژی و تا متراژ ۱۳۰ مترمربع از کولر آبی سلولزی انرژی مدل EC 0700 استفاده نمایید.
  • برای آپارتمان هایی که در طبقات وسط ساختمان قرار دارند و سقف آنها در معرض تابش مستقیم نور آفتاب نمی باشد، به شرط اجرای صحیح کانال های کولر تا متراژ ۸۰ مترمربع می توانید از کولر آبی سلولزی انرژی مدل EC 0350 و برای آپارتمان های تا متراژ ۱۱۰ مترمربع می توانید از کولر آبی سلولزی انرژی مدل EC 0550 و برای آپارتمان های تا متراژ ۱۵۰ مترمربع می توانید از کولر آبی سلولزی انرژی مدل EC 0700 استفاده نمایید.

تنوع ظرفیت در کولرهای آبی سلولزی انرژی

در کولر های آبی سلولزی فوق، مدلهای EC 1100 ، EC 1800 و EC 2500 از نوع کولرهای آبی صنعتی با برق مصرفی ۳فاز، با قابلیت نصب اینورتر، دارای دو عد پمپ آب و ۶ عدد پد سلولزی بوده و طبق اطلاعات ارائه شده همگی دارای هوادهی بیشتر و فشار استاتیکی فن بیشتر و مناسب برای محیط های صنعتی، تجاری، فرهنگی، آموزشی، ورزشی، رفاهی و مساجد می باشند.

 

فروشگاه آنلاین زمزیران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

با عضویت در اینستاگرام زمزیران اولین فردی باشید که از جدیدترین اخبار و رویدادهای این فروشگاه مطلع شده و ازتخفیفات  آن بهره مند گردید.

0
نویسنده مطلب bahman mirzapour
b.mirzapour2018@gmail.com

دیدگاه شما

بدون دیدگاه